Turnīrs #1: LĪDAKA 70cm

Turnīrs #1: LĪDAKA 70cm
Statuss: Turnīrs noslēdzies

Turnīrs #1: LĪDAKA 70cm

Dalības maksa: €3.99
Balvu fonds: €500.00
  • Reģistrācija turnīrā: 20.04.2021 - 30.04.2021
  • Turnīra norise: 01.05.2021 - 09.05.2021

Noķer 70cm garu līdaku un saņem iespaidīgu naudas balvu!

Dalīties :

Dalībnieki: jebkurš makšķernieks saskaņā ar spēkā esošajiem Makšķerēšanas noteikumiem.

Vieta: jebkura publiski pieejama upe, ezers vai jūras piekraste Latvijā.

TURNĪRA BALVAS:

1) Galveno naudas balvu 500EUR apmērā iegūs makšķernieks, kurš iesūtīs 70cm garu līdaku vai arī tuvāko izmēru 70cm. Ja 70cm līdaku iesūta vairāki makšķernieki, tad naudas balva tiek sadalīta proporcionāli dalībnieku skaitam (piemēram, ja ir 2 uzvarētāji, tad katrs iegūst 250EUR).

2) Turnīrā garākās iesūtītās līdakas autors saņems big bait sērijas BLACK SENSE BBS kātu no Lucky John.

3) Makšķernieks, kas turnīra ietvaros būs iesūtījis visvairāk mēra (vismaz 50cm) līdakas, saņems big bait sērijas BBS uztveramo tīkliņu no Lucky John.

4) Pirmās turnīrā iesūtītās mēra (vismaz 50cm) līdakas foto autoram – big bait sērijas BBS mērīšanas paklājiņu no Lucky John.

Detalizēts apraksts, kā pieteikt lomu turnīram, atrodams sadaļas Nolikums 5. punktā.

Par turnīrā iesūtītās uzvarētājas zivs atlaišanu, kas turklāt ir nofilmēta un video pēc organizatoru pieprasījuma ir iesūtīts, organizatori turnīrā paredz papildu balvas un bonusus! Atlaist zivi saudzīgi atpakaļ ir izdevīgāk nekā nest uz mājām!

Turnīra nolikumu lasiet šeit.

Makšķernieku un makšķernieču vārdi un uzvārdi, kas pieveikuši 70cm līdaku:

1.Ieva Verhoustinska
2.Ringolds Peters
3. Jurģis Vīte
4. Jānis Zariņš
5. Raitis Kukuļš
6. Klāvs Jansons
7. Sergejs Bibičevs

Apsveicam! Uzvarētāji proporcionāli vienādās daļās sadala turnīra galveno balvu – 500 EUR.
Iesūtītie pieteikumi ar 70cm līdakām bija vairāk, tomēr viena daļa makšķernieku iesūtīto fotogrāfiju neatbilda Nolikuma prasībām (punkti 5.4.1, 5.4.2, 5.4.3), vai arī līdakas izmērs neatbilda uzrādītajam. Ja biji viens no 70cm līdakas iesūtītajiem, taču uzvarētāju sarakstā Tevis nav, izvērtē vēlreiz Nolikumu un iesūtīto lomu, bet ja rodas jautājumi, sazināmies uz info@cashafish.com – norādīsim uz punktiem, kuri nav izpildīti, lai nākamās reizes viss būtu precīzi. Kā jau minējām, šis nav fotokonkurss, bet sacensības, tādēļ iesūtīto lomu kvalitātei un ticamībai pievēršam ļoti lielu uzmanību.

BALVA PAR LIELĀKO TURNĪRĀ IESŪTĪTO LĪDAKU
Uzvarētājs ar 114cm līdaku – Oskars Baško kurš iegūst Lucky John Black Sense BBS 110 spiningu lielajiem mānekļiem. Apsveicam!

BALVA PAR VISVAIRĀK IESŪTĪTAJĀM LĪDAKĀM
Uzvarētājs ar 13 iesūtītajām līdakām – Jurgis Vite, kurš balvā iegūst lielo līdaku uztvērējtīkliņu no Lucky John. Apsveicam! Jurģa garākā iesūtītā līdaka – 103cm!

BALVA PAR PIRMO IESŪTĪTO LĪDAKU
Uzvarētājs – Zigmars Zizlāns, kurš balvā iegūst lielo līdaku mērīšanas paklājiņu no Lucky John. Apsveicam! Pirmā līdaka turnīrā iesūtīta 1. maijā pulksten 6:52 no rīta. Jāpiebilst, ka bija viena arī ātrāk, taču loma fotogrāfijas neatbilda Nolikumam.

Kopumā turnīram tika pieteiktas 117 līdakas.
Paldies visiem un vēlreiz atgādinām – pirms lomu iesūtīšanas rūpīgi izlasiet nolikuma 5. punktu par fotogrāfijām, tur viss ir izskaidrots, parādīts ar piemēru. Tam ir viens mērķis – lai viss būtu maksimāli godīgi un mums būtu iespēja precīzi pārbaudīt elektroniski iesūtīto līdaku izmēru.
Paldies visiem, ceram, ka šis piešāva jūsu copei papildu adrenalīmu, tiekamies jau nākamjos turnīros!
CASHaFISH komanda.

Sadarbībā ar
  • Big Bait sērijas BBS kāts no Lucky John
  • Big Bait sērijas BBS uztveramais tīkliņš no Lucky John
  • Big Bait sērijas BBS mērīšanas paklājiņš no Lucky John