Turnīrs #2: TROFEJAS LĪDAKA

Turnīrs #2: TROFEJAS LĪDAKA
Statuss: Turnīrs noslēdzies

Turnīrs #2: TROFEJAS LĪDAKA

Dalības maksa: €9.99
Balvu fonds: €1000.00
  • Reģistrācija turnīrā: 20.04.2021 - 26.08.2021
  • Turnīra norise: 01.05.2021 - 31.08.2021

Noķer un atlaid garāko līdaku, un saņem balvā 1000 EUR!

Dalīties :

Dalībnieki: jebkurš makšķernieks saskaņā ar spēkā esošajiem Makšķerēšanas noteikumiem.

Vieta: jebkura publiski pieejama upe, ezers vai jūras piekraste Latvijā.

TURNĪRA BALVAS:

1) Galveno balvu – 1000EUR apmērā iegūs makšķernieks, kurš noķers visgarāko līdaku. Atgādinām, ka lielo līdaku turnīrā drīkst iesūtīt tikai to līdaku foto un video, kas ir saudzīgi palaistas atpakaļ ūdenī.

Ja tiks iesūtītas līdakas vienādā izmērā, tad naudas balva tiek sadalīta proporcionāli dalībnieku skaitam (piemēram, ja ir 2 uzvarētāji, tad katrs iegūst 500EUR).

2) Makšķernieks, kura iesūtīto 3 līdaku kopējais garums būs vislielākais (iesūtāmo līdaku skaitam nav robežu), balvā iegūs pilnībā apmaksātu un nodrošinātu (laiva, inventārs, transports, ēšana) vienas dienas lielo līdaku makšķerēšanas braucienu kopā ar cashafish.com komandu – Normundu Ikomasu, Gintu un Gunāru Klēģeriem.

3) Pirmās vismaz 1m garās līdakas iesūtītājs balvā iegūs big bait sērijas BLACK SENSE BBS kātu no Lucky John.

4) Turnīra jaunākais dalībnieks, kas būs iesūtījis savu noķerto līdaku, balvā iegūs Žurnāla Copes Lietas gada abonementu.

PAPILDU NOTEIKUMI

1) Trofejas līdaku turnīrā tiek ievērots ķer&atlaid princips.

2) Lai pieteikums tiktu pieņemts un izskatīts, jāiesūta 3 fotogrāfijas, kā aprakstīts Nolikuma 5. punktā, kā arī atlaišanas video, kas aprakstīts Nolikuma 5.5.1.1. punktā.

3) Turnīrā nedrīkst iesūtīt vienu un to pašu līdaku.

4) Turnīrs sāksies jau 1. maijā, taču reģistrēties turnīram drīkst jebkurā laikā līdz pat 26. augustam. Lai izslēgtu iepriekš noķertu zivju iesūtīšanas risku, visi, kas reģistrēsies pēc 30. aprīļa, savu unikālo kodu saņems pēc 3 dienām, skaitot no reģistrācijas apmaksas brīža. Piemēram, ja makšķernieks reģistrējas 22. maijā plkst. 19:00, tad savu unikālo kodu, ar ko doties makšķerēt, viņš saņems 25. maijā plkst. 19:00.

Detalizēts apraksts, kā pieteikt lomu turnīram, atrodams sadaļas Nolikums 5. punktā.

Uzvarētāji tiks publicēti pēc turnīra norises beigu datuma.

Sadarbībā ar